• Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy.
Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego.
Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Gwarancja

Rodzaj gwarancji - gwarancja od sprzedawcy
Okres gwarancji - 24 miesiące
 

Reklamacja

Reklamacje należy zgłaszać mailowo na adres info@arsej.pl załączając krótki opis sytuacji wraz ze zdjęciami.  Zobowiązujemy się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 7 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania  w tym okresie Klienta kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona, przy czym ostateczny termin rozpatrzenia reklamacji w  żadnym razie nie przekroczy 14 dni.

Zwroty

Adres do zwrotu po uprzednim umówieniu:
ARSEJ
Nadmeńska 9
05-230 Kobyłka
Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący